KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894003
nr 1289 4003
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1800-tal. Olja på duk, 47x33 cm
Kondition: lagad duk, skaad ram
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:38:52
9/11 23:27:09
1.500 kr
16/11 00:23:31